Start > pl > Strony internetowe

Strony internetowe

Atrakcyjne serwisy internetowe to podstawa wizerunku i skuteczna sprzedaż.

Projektujemy strony z głową

Doświadczenie w projektowaniu serwisów internetowych zbieramy od ponad dziesięciu lat i zrealizowaliśmy już znacznie ponad 100 stron internetowych. Większosć naszych realizacji pracuje dla swoich właścieli po kilka lat. Świadczy to o ponadczasowości relizowanych przez nas projektów.

Oferujemy:

  • strony internetowe dla firm w oparciu o system CMS Concrete5,
  • sklepy internetowe w oparciu o rozwiązania Concrete5 oraz Shoper.pl,
  • indywidualne projekty graficzne stron internetowych,
  • projekty i realizację stron typy LANDINGPAGE,
  • doradztwo i wsparcie przy projektowaniu stron internetowych,
  • systemy do wysyłek marketingowych oraz projekty newsletterów,
  • strony dostosowane do urządzeń mobilnych (RWD).

concrete5.orgjqueryhtml5css3google analytics

Proces realizacji strony internetowej

Przystępując do zlecenia realizacji strony internetowej należy dobrze się przygotować, czyli zebrać potrzebne materiały, teksty czy zdjęcia, ustalić cel oraz listę docelowych odbiorców.

Budowę każdej strony zacznynami od wywiadu z klientem. Zadajemy kilka pytań, które pomagają nam wyznaczyć przyszły kształt serwisu internetowego. Uzyskane informacje pomagają nam przygotować kosztorys oraz listę rozwiązań. Po podpisaniu umowy, przystępujemy do zaprojektwania strony głównej i typowej podstrony. Ten proces wymaga czasem kilku iteracji, by doprowadzić do projektu spełaniającego wymagania.

W tym czasie klient gromadzi treści i inne niezbędne materiały. Na życzenie zajmujemy się opracowywaniem tekstów i całej zawartości stron. Wykonujemy również zdjęcia, filmy i animacje.

Mając gotowy projekt i materiały przystępujemy do budowy strony. Na koniec nansoimy poprawki, instalujemy oprogramowanie do monitorowania ruchu i wykonujemy szkolenie z obsługi systemu CMS. Na nasze strony dajemy rok gwarancji.

CMS - polecamy Concrete5

System do zarządzania treścią to podstawa każdej, współczenej strony internetowej. Pozwala na własnoręczne altualizacje treści i swobodną rozbudowę serwisu. Dzięki Concrete5 te prace są wyjątkowo łatwe i dostępne dla każdego.

System Concrete5 dostępny jest dla każdego bez opłat licencyjnych, dzięki temu koszt budowy strony jest niższy. W bazie dostępne są setki różnego rodzaju dodatków, dzięki którym można rozbudowywać funkcjonalność strony internetowej, np. o sklep internetowy, rozbudowany formularz czy przeglądarkę plików PDF.

Chcesz wieszieć więcej o Concrete5? Zadzwoń do nas lub odwiedź stronę www.concrete5.org.